07
Haz

Yeşil Yurt İnşaat Kaynarca Mahallesinde 402 adet sosyal konut ve 16 işyeri inşa edecek.

Yeşil Yurt İnşaat Genel Müdürü Şahin Özer, dar gelirli vatandaşlara yönelik 402 adet sosyal konut ve 16 iş yeri projesi ile ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Kaynarca Mahallesinde yapılacak olan proje ile ilgili; “ Mimari proje çalışmasından sonra ihale sürecinin tamamlanmasıyla en geç ekim ayında konut satışları başlayacaktır. 2+1 ve 3+1 dairelerin olacağı bu projemizden, şartları uygun olan bütün vatandaşlarımız faydalanacaktır.” dedi.
Sosyal konutlardan almak isteyen vatandaşlarımızdan bir miktar peşinat alınacak olup geriye kalan bedeli vade farksız olarak çok uygun taksitlerle ödenme imkanı sunulacaktır. Başvuru sayısı konut sayısından fazla olursa noter huzurunda kura çekilişi yapılarak hak sahipleri belirlenecektir. Sosyal konut projesi satışları başladığında haberdar olabilmek için internet sitemizden (www.yesilyurtsan.com) ön başvuru formunu dolduran müşterilerimize satış başladığında kısa mesaj yoluyla haber verilecektir.” şeklinde konuştu.
Bütün amacımız “müşterilerimizin, çok uygun ödeme koşullarıyla içerisinde sosyal donatıları olan sıcak bir yuvaya kavuşmalarıdır.” dedi.