28
Kas

İlk Projemiz Olan ‘Yeşil İnci Evleri 1’in Anahtar Teslim Töreni Yapıldı

Yeşilyurt Belediyesi kuruluşu olan Yeşil Yurt İnşaat tarafından yapımı tamamlanan ‘Yeşil İnci Evleri-1’ projesi kapsamındaki 72 dairenin anahtarları düzenlenen törenle ev sahiplerine teslim edildi.

Yakınca Mahallesi Yakınkent Caddesi Yeni Galericiler Sitesinin arka kısmındaki ‘Yeşil İnci Evleri-1’  Konutlarında gerçekleşen anahtar teslim törenine; Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları, Yeşilyurt İŞGEM Genel Müdürleri ile ev sahipleri katıldı.

“YEŞİL İNCİ EVLERİNİN TAMAMLAMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ”

Yeşil İnci Evlerini tamamlamanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Yeşil Yurt İnşaat Genel Müdürü Selahaddin Sami Üzmez, “Bugün itibariyle 72 daire ile dört dükkânımızı tamamladık ve sahiplerine teslim edeceğiz.  Bugün gerçekten çok büyük heyecan içerisindeyiz. Süreç içerisinde bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Yeşilyurt Belediye Başkanımız Hacı Uğur Polat ile ekibi başta olmak üzere değerli mesai arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Ev ve dükkân sahiplerimize hayırlı uğurlu olsun. Allah huzur ve güzellikler içerisinde oturmayı nasip etsin” diye konuştu.

EV SAHİPLERİNE ANAHTARLARI TESLİM EDİLDİ

Konuşmaların ardından ev sahiplerine anahtarları teslim edilirken, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile katılımcılar daha sonra Yeşil İnci Evlerini gezdiler. Törene katılan davetlilere aşure ikram edildi.

“ YEŞİL YURT İNŞAAT’A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

Yeşil Yurt İnşaat’a belirtilen süreden daha önce evleri teslim ettiği için teşekkür eden Sultan Çırağ isimli ev sahibimiz, “Evimizi gezmeye geldik, uygun ödeme planıyla ödemelerimiz halen devam ediyor. Hizmetlerin kaliteli ve nitelikli olması bizleri daha fazla mutlu etti. Yeşil Yurt İnşaata çok teşekkür ediyorum” dedi.